•   est
  •   rus
Abi

Roomast Pompeii ekspressreis kiirrongiga

See poolepäevane ekskursioon algab Termini jaamas, kus teie pühendunud esindaja annab teile rongipiletid ja hoolitseb kõigi istekohtade eest, võimaldades teil lõõgastuda ja sõitu nautida. Kogu oma tunniajase Napoli reisi jooksul pakutakse teile konditsioneeriga kiirrongi mugavalt Itaalia suurepäraseid maastikke.

Napolis olles ootab teid kohalik ekspertjuhend - isikupärastatud kasu, mida paljud teised pakkujad ei paku. Pärast lühikest erabussitransporti jõuate maailmakuulsate Pompei varemeteni, kus tutvustatakse teile oma ametlikku ingliskeelset juhendit. Sealt saate lummatud ja müstifitseeritud kahetunnisel giidituuril minevikku nagu keegi teine. UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv Pompeji peetakse üheks kõige põnevamaks arheoloogiliseks objektiks maailmas, millel pole midagi muud. Kummitav, kuid samas maagiline koht, kus igaviku jaoks on püütud aega. Interaktiivsete, meelelahutuslike ja harivate kommentaaride kaudu aitab teie ametlik ekspertjuhend mõista, kuidas roomlased elasid nendel viljakatel (ja lõpuks katastroofilistel) aegadel, uurides hästisäilinud fossiile ja varemeid, mis on sajandeid maetud vulkaanilise tuha alla.

Tänu meie eksklusiivsele Pompei partnerlusele on teil ainulaadne võimalus tutvuda hiljuti avatud Domusega (iidse linna kõige mõjukamate inimeste kodudega), mis on endiselt kaunistatud loomade freskode, võimsate jumalate ja lopsakate maastikega. Pärast väikest kohvipausi või kohalikke suveniiripoode kohtute inglise keelt kõneleva autojuhiga, kes saadab teid tagasiteel Napolisse ja ta jääb teiega kuni teie lahkumiseni rongiga Rooma.

Lunastage teave
Voucheri tüüp : trükitud ja e-vautšer
Trükitud voucher või E-vautšer. Tegevuse nautimiseks printige ja tooge vautšer või näidake vautšerit oma mobiilseadmes.

Asukoht
Alguspunkt:
Piazza dei Cinquecento - Rooma - IT
Termini rongijaama peasissekäigu poole jääv kohtumispaik asub vasakul ääres, sissepääsu taga.
Uksed avatakse 15 minutit enne näitamise aega.

Lõpppunkt : sama mis alguspunkt

Ajakava
Avamiskuupäevad
07:15 - 14:15

Kestus : 7 tundi

Juhendi valikud
Juhendi tüüp: Juhend

Nõuded
Kahetseme, et me ei saa oma ekskursioonidele majutada ratastooli või liikumispuudega külalisi. Samuti ei saa me oma tuuridele mahutada lapsevankreid ega kärusid.
Ärge unustage, et kaasa võtate vautšeri ja kehtiva fotoga isikut tõendava dokumendiPiletitüüp Isiku tüüp / hind Soovitud kuupäev Päevade arv Hind
Inglise keeles (07: 15-19: 15) laps (2‑14)/192.72 €
täiskasvanud (15‑99)/202.92 €
laps (0‑1)/0 €
1 202.92
Kontori hind / Metrip / Oled säästnud
240.79 / 202.92 / 15.73%

  Tagasi üldloendi juurde

Soovitatavad ekskursioonid