•   est
  •   rus
Abi

Viinist terve päeva reis Grazi ja Badenisse

See ekskursioon hõlmab Grazi külastamist, mis on kõige elujõulisem vanalinn ja suuruselt teine linn Austrias, koos Badeni pika ajalooga linna külastusega. Grazil on uhke UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv Altstadt von Gratz, tuntud kui vanalinn, mis on selle linna süda ja hing. See ekskursioon on saadaval treenerite ja väikese grupi ekskursioonidena.

Teie reis algab plaanipärase vastutulemisega hotellist / majutusest Viinis pärast kohtumist oma professionaalse juhiga. Sealt teete lõõgastava reisi läbi Austria kauni maapiirkonna ja jõuate seejärel Badenisse. Lisaks ajaloolistele hoonetele ja kaunitele parkidele, mida leiate Badeni ümbruses, leiate ka mitmeid kuulsate ajalooliste isikute monumente. Linn pakub arvukalt kultuurilisi ja looduslikke vaatamisväärsusi, kuid teie hommikusöögi ja kohvi söömiseks peatudes paljastab teie juht ka lugusid Badeni ajaloost ja kultuurist.

Pärast Badenit jätkub teie sõit Grazi. Populaarne kui üks paremini säilinud keskaegseid keskusi Euroopas, mis on ka UNESCO nimekirjas alates 1999. aastast. Graz oli 2003. aastal Euroopa kultuuripealinn. Jätkate vanalinna uurimist kogenud kohaliku giidiga ja imetlete Kunsthaus Grazit, Landhaus, vana ülikool, mausoleum ja Minoritenkirche. Varjatud alleed, romantilised sisehoovid ja kaunid fassaadid aitavad teil igal nurgal ringi rännata ja midagi põnevat avastada. Pärast seda meeldejäävat vaatamisväärsusi saate nautida lõunasöögiks mõeldud vaba aega ja iseseisvalt linnaga tutvuda.

Teie ekskursioon lõpeb transpordiga tagasi Viini algsesse hotelli / majutusse.


Lunastage teave
Voucheri tüüp : trükitud ja e-vautšer
Trükitud voucher või E-vautšer. Tegevuse nautimiseks printige ja tooge vautšer või näidake vautšerit oma mobiilseadmes.

Asukoht
Alguspunkt:
Vastutulemise aja ja koha kinnitamiseks helistage palun 48 tundi enne seda.

Lõpppunkt : sama mis alguspunkt

Ajakava
Avamiskuupäevad
Esmaspäev / kolmapäev / reede, 07:30

Kestus : 10 tundi

Piletitüüp Isiku tüüp / hind Soovitud kuupäev Päevade arv Hind
Pilet (07:30:00) täiskasvanud (0‑99)/119.46 €
1 119.46
Kontori hind / Metrip / Oled säästnud
145.2 / 119.46 / 17.73%

  Tagasi üldloendi juurde

Soovitatavad ekskursioonid