•   est
  •   rus
Abi

Legolandi Windsor koos edasi-tagasi transpordiga

Tulge kaasa ja ehitage oma unistus, telliskivi haaval. Istuge bussi, mis viib teid tagasi lapsepõlve ja laske oma lastel oma omad täielikult elada Legoland Windsoris - teemapargis, kus on erinevusi.

Tipphetked
- 55 sõitu, sealhulgas rulluisud ja veeliumäed
- üksteist temaatilist ala, mis on täis vaatamisväärsusi ja pereelu
- uurige Duplo orgu, kohta, kus väiksed saavad kontrolli all olla!

Avastage seda fantaasiamaad plokkide kaupa, imetledes sümboolsete kohtade sensatsioonilisi taastamisvõimalusi ja nautige seejärel lõbustuspargi 55 sõidu, sealhulgas kahe rulluisutaja ja kuue veeliumäega, rippuvaid põnevusi.

11 temaatilises piirkonnas on midagi igale vanusele. Avastage Minilandil Lego-vormis miniatuurne maailm, mis kujutab linnu kogu planeedilt, kasutades miljoneid ja miljoneid legotelliseid, samas kui Lego City vajab vähe tutvustamist.

Uus laps on kvartalis Duplo Valley, mis pakub noorematele lastele mõeldud vaatamisväärsusi, näiteks nukuteater ja splash safari, kus väikesed metsavahid saavad kohtuda oma lemmik ülisuurte Duplo loomadega. Duplo orus on uus ka Suurbritannia suurim välistingimustes mängitav vesi Drench Towers. Veelgi enam - Brickville'is, uues Duplo maju ja tegelasi täis külas on uudistamiseks palju uudishimulikke dinosauruseid, printsesse ja värvilisi kloune.

Reisige ajas tagasi viikingite maal, vaaraode kuningriigis, rüütlite kuningriigis ja Pirates Landing'is või elage unistust seiklusmaal. Ujuge läbi uue maagilise muinasjutumaastiku, kogege uut Lego 4D filmi ja kohtuge Lego Tähesõja tähtedega. Mis sind hoiab?

Lõpp / sulgemisaeg: Treenerid väljuvad pärastlõuna ajal erinevatel aegadel.
Keeled: inglise keel.

Lunastage teave
Voucheri tüüp : Trükitud
Trükitud vautšer. Trükkige ja tooge vautšer tegevuse nautimiseks.

Asukoht
Alguspunkt:
Bussipeatus 3, Bulleid Way
Piletid tuleb kätte saada tarnija esindusest.

Lõpppunkt : sama mis alguspunkt

Ajakava
Avamiskuupäevad
01.04–31.10, 9.00–17.00
01.04–31.10, 10.00–17.00
01.04–31.10, 11.00–17.00

Nõuded
Broneerimisel on vajalik pass või isikutunnistus, mis vastab nimele.Piletitüüp Isiku tüüp / hind Soovitud kuupäev Päevade arv Hind
Üldine (- terve päev) laps (3‑15)/93.13 €
täiskasvanud (16‑99)/99.33 €
laps (0‑2)/0 €
1 99.33
Kontori hind / Metrip / Oled säästnud
113.08 / 99.33 / 12.16%

  Tagasi üldloendi juurde

Soovitatavad ekskursioonid