•   est
  •   rus
Abi

Külastage Azteca jalgpallistaadionit ja linna lõunaosa

Tehke ringkäik Mexico City kõige embleemilisemate vaatamisväärsuste ja hoonete ümber. Tutvuge rohkem härjavõitlusega maailma suurimas härjavõitlusportaalis ning giidituuriga Azteca staadionil, kus asub jalgpalliklubi Club America. Samuti läbite linna lõunapoolsed naabruskonnad Coyoacan ja San Angel ning avastate varjatud sügavused Ameerika vanimasse pealinna.

Tuur algab külastusega monumentaalsel Plaza de Torosel (Plaza Mexico), mis on maailma suurim 41 262 istekohaga härjavõitlushoone ja mis korraldab endiselt iga-aastast härjavõitlust selle avamise aastapäeva tähistamiseks 5. veebruaril 1946. Seejärel astume läbi kõige vanema koloniaali kaudu piirkonnas: Coyoacan ja San Angel. Coyoacan on endine küla ja naudib endiselt mõnevõrra maapiirkonda, kus külastatakse populaarse ajaloolise keskuse paljusid restorane ja baare. El Carmeni kloostri järgi nime saanud San Angel oli maapiirkonna kogukond, kuni see sai osaks Mexico City linnade laienemisest ning on peatus enne, kui suundume Ciudad Universitariasse, kus asub Estadio Olimpico. Selle kujundasid Augusto Perez, Raul Salinas ja Jorge Bravo Moro ning selle arhitektuur on silmadele pidupäev.

Jätkame spordi ja staadionite teemal ning teekond Azteca staadionile. Siit saate enneolematu juurdepääsu staadioni kogu osale: tribüünidele, väljakukorrusele, riietusruumidesse ja ajakirjandusala, kui tunnete end staadionil ringi uitava spordimeistrina. Selle erilise päeva meenutamiseks saadame teile tuuri lõpus isegi meilisõnumi e-posti teel.


Keeled: hispaania ja inglise keel.

Lunastage teave
Voucheri tüüp : Trükitud
Trükitud vautšer. Trükkige ja tooge vautšer tegevuse nautimiseks.

Asukoht
Alguspunkt:
Hotelli fuajee hotellidest Polancos, kesklinnas, Zona Rosa ja Reforma piirkondades. Kõik väljaspool seda kohtumispaika asuvad hotellid asuvad hotelli Fiesta Americana Reforma juures (Paseo de la Reforma 80, Cuauhtémoc, Juárez, 06600 Ciudad de México, DF).

Lõpppunkt : sama mis alguspunkt

Suunavad valikud
Juhendi tüüp: Juhend

Piletitüüp Isiku tüüp / hind Soovitud kuupäev Päevade arv Hind
Jagatud ekskursioon täiskasvanud (4‑99)/79.51 €
laps (0‑3)/0 €
1 79.51
Kontori hind / Metrip / Oled säästnud
91.71 / 79.51 / 13.3%
Eraekskursioon täiskasvanud (4‑99)/111.61 €
laps (0‑3)/0 €
1 111.61
Kontori hind / Metrip / Oled säästnud
128.72 / 111.61 / 13.29%

  Tagasi üldloendi juurde

Soovitatavad ekskursioonid