•   est
  •   rus
Abi

Originaalturud ja tänavatoidutuur

Uno, dos, tres, cuatro, cinco! Liituge selle ülimõnusa Mexico City tuuriga, et näha Mehhiko kolme parimat tänavaturgu. Ükskõik, kas olete maagilise armastusjoogi, voodoo-nukkude, kuumade tamalede, ilusate piñatade või eksootiliste lillede turul, on kõikidel turgudel kõik alused kaetud. Heitke pilk Mexico City kohalikule eluviisile ja tutvuge iidsete Mehhiko roogadega. Kogege kolme elavat kohalikku turgu, sealhulgas mõnevõrra salajast turgu. Nautige Mehhiko metroos mitmeid maitsvaid Mehhiko kulinaarseid proovivõtteid ja reisige nagu kohalikud.

On aeg toiduseikluseks! Mexico City turud on mõned kõige elujõulisemad kohad linnas ja meie missioon on need teile avada, just nagu kohalikud inimesed neid kogevad. Meie esimene peatus on suhteliselt tundmatu turg (isegi mõned mehhiklased ei tea sellest turust!). Teie linnaseikluste juhend pakub teile huvitavat teavet turu ainulaadse ajaloo kohta alates 1900. aastate esimesest poolest ja pakub konteksti Mehhiko kaasaegses ühiskonnas. Kui olete Frida Kahlo ja Diego Rivera lugu, siis on see kindlasti tipphetk! Pärast seda hüppame ühistranspordile, et jõuda nõiaturule, mis on üks veidramaid kohti linnas. Siit leiate kõike alates oma superkangelase lemmikkostüümist ja pidulikust piñatast kuni võlujookide, voodoo-nuku ja igatsetud loodusliku ravimini pohmelli vastu. Oleme kindlad, et teid hämmastavad erinevad värvid, lõhnad ja palju erinevaid asju, mida sellel turul leiate.

Kui olete oma valitud maagilise eliksiiri leidnud, kõnnime paar kvartalit metroosse, mis viib meid 3-in-1 valmistoitude, värskete puuviljade ja köögiviljade ning tasakaalustamata lillevaliku turule. See on linna suurim lilleturg, kus kohalikud müüjad sobitavad teie silmade värvi oma kõige eksootilisemate lilledega. Selle turu koridorid on vooderdatud puistutega, kus müüakse puuvilju, ürte, piñatasid, liha, kala, maisi, mooli ja kõike muud, mis seal vahepeal on. Turul ringi uidates saate proovida tassi ananassi tepache’i, tamale’e, Mehhiko grillimist, puuviljakokteili ja eksootilisi segatud mahlu.

Lõpuks suundume oma reisi viimaseks prooviks kohalikule siseõuele, lõpetades selle Mexico City turuekskursiooni „panza llena, corazon contento” -ga, mis tähendab „täis kõht ja rõõmus süda”. Laske kõikidel eksootilistel kogemustel, mida olete näinud, oma peas tantsida, kui võtate pärastlõunase siesta tagasi hotelli mugavalt, või valmistuge Teotihuacani püramiidide pärastlõunaks.

Keeled
Inglise

Lunastage teave
Voucheri tüüp : trükitud ja e-vautšer
Trükitud voucher või E-vautšer. Tegevuse nautimiseks printige ja tooge vautšer või näidake vautšerit oma mobiilseadmes.

Asukoht
Alguspunkt:
Francisco I Madero nr 74, kolonel Centro Histórico - - - México - MX

Lõpppunkt : sama mis alguspunkt

Ajakava
Avamiskuupäevad
08:30 - 13:00

Kestus : 4,5 tundi

Juhendi valikud
Juhendi tüüp: Juhend
Nõuannete tüüp: valikuline
Grupi tüüp: jagatud
Grupi suurus: 12 inimest

Piletitüüp Isiku tüüp / hind Soovitud kuupäev Päevade arv Hind
Tuur täiskasvanud (12‑99)/47.58 €
laps (0‑5)/0 €
laps (6‑11)/47.58 €
1 47.58
Kontori hind / Metrip / Oled säästnud
54.88 / 47.58 / 13.3%

  Tagasi üldloendi juurde

Soovitatavad ekskursioonid